Dyscyplina Nazwa klubu  junior junior
młodszy
 młodzie-
-żowiec
 młodzik Suma końcowa
 boks  BMUKS
Ring Busko-Zdrój
8,00 2,00 10,00
   KKB Rushh Kielce  8,00  40,00 103,00  12,00  163,00
   KS Skalnik Wiśniówka  4,00  7,00  11,00 22,00
   KS Skalnik Wiśniówka Kielce 1,00 1,00
   KSZO Ostrowiec
Św.
 16,00  37,00  44,00  9,00  106,00
   KSZO Ostrowiec
Św.
 8,00  8,00
   LKS
Skalnik Wiśniówka Kielce
3,00  3,00
   RMG-Boks Ożarów 13,00 2,00 15,00
   SKS Star
1926 Starachowice
 12,00 1,00 13,00
   UKB
Fighter Kielce
                           3,00  3,00
 boks Suma   48,00     99,00     158,00    39,00     344,00   
 piłka ręczna  KS VIVE Tauron Kielce                          57,50                          30,00   87,50
   KSSPR Końskie                          20,00                          18,00  38,00
   Stow.
Korona Handball Kielce
                         57,50                          12,00  69,50
 piłka
ręczna
Suma
                        135,00                             60,00                      195,00    
 piłka
nożna M
 GKS Sitkówka-Nowiny   10,00 10,00
   KKP Korona Kielce                          10,00 26,00 36,00
   KKS
Juventa Starachowice
 18,00  18,00
   Korona
Kielce SA
                         55,00                          25,00 80,00
   KS
Naprzód Jędrzejów
 4,00 4,00
   KSZO 1929 Ostrowiec
Św.
 15,00  15,00
   LKS Orlęta Kielce                          12,00                  12,00
   MKS Neptun Końskie                          10,00                  10,00
   Wisła Sandomierz                            8,00                    8,00
 piłka
nożna M Suma
                           65,00                             35,00      93,00                  193,00   
 lekka atletyka  KKL Kielce                          12,00                          53,00                          26,00                  91,00
   KS Słoneczko Busko-Zdrój 6,00 6,00 12,00
   LKB Rudnik                                 –                         –
   LZS Sigma OSiR Staszów 4,00 4,00
   MUKS
Wisła Junior Sandomierz
4,00 6,00 10,00
   SSR Olimp Strawczyn 2,00 14,50 16,50
   STS Skarżysko-Kamienna 2,00 2,00
   UKS Żaczek Połaniec 8,00  8,00
   ULKS Gryf Litwiany 5,00  5,00
   ULKS Gryf Rytwiany 3,00 3,00
   UMKS Nadir Jędrzejów                            8,00                            2,00                  10,00
 lekka atletyka Suma   35,00    53,00    73,50    161,50   
 strzelectwo sportowe  KS Świt Starachowice 5,00  66,00 70,00  141,00
   UMKS Niedźwiadek Staszów 5,00 6,00 11,00
 strzelectwo sportowe Suma     10,00    66,00    76,00    152,00   
 kickboxing  KS Dragon Starachowice 50,00 50,00
   KS Sparta Dwikozy 8,00 8,00
   OKSW Dragon Ostrowiec Św. 10,00 10,00
   SK Kickboxing Kielce 51,00 51,00
   UKS Relaks Skarżysko-Kamienna 30,00 2,00 32,00
 kickboxing Suma   149,00        2,00    151,00   
 badminton  MKS Orlicz Suchedniów  53,00 11,00  36,50 19,50  120,00
   UKS Morawica 12,00  12,00
   UKS Tęcza Zagnańsk 4,00 4,00
 badminton Suma   53,00    11,00    36,50    35,50    136,00   
 pływanie  KSZO Ostrowiec Św.                            5,00                          30,50                  35,50
   SKP Barakuda Starachowice                          11,00                  11,00
   SL Salos Cortile Kielce                          42,00                          43,00                  85,00
 pływanie Suma   47,00    41,50    43,00      131,50   
 zapasy kobiet  LKS Znicz Chęciny                          17,00                            2,00                          17,00                          16,00                  52,00
   LKS Znicz Podzamcze Chęcińskie 12,00 35,50 47,50
   MKS Czarni Połaniec 9,00  15,00                            4,00                  28,00
   ULKS Guliwer Kielce                            3,00                    3,00
 zapasy kobiet Suma    29,00     11,00    67,50    23,00    130,50   
 łucznictwo  KS Stella Kielce                          29,00                          16,17                          52,00                            4,00               101,17
   ŁLKS Karima Prząsław                            7,00                    7,00
   ULKS Grot Bodzentyn
   ULKS Włoszczowice 1,00  6,00 7,00
 łucznictwo Suma   29,00     17,17     52,00    17,00    115,17   
 piłka nożna K  KSP Kielce 18,00 12,00  30,00
   KSZO 1929 Ostrowiec Św. 15,00 15,00
   LUKS Wisła Nowy Korczyn  9,00 9,00
   Strażak Bidziny 6,00 6,00
   UKS Baćkowice
   UKS Sparta Daleszyce                          25,00 25,00
 piłka nożna K Suma   25,00    18,00      42,00    85,00   
 koszykówka  AZS UJK Kielce                          12,00                  12,00
   MKK MDK Kielce                          15,00                  15,00
   PSP Oleśnica                          15,00                  15,00
   SP-1 Kazimierza Wielka                          12,00                  12,00
   UKS Meteor Wąchock                            9,00                    9,00
   UKS SP-34 Kielce                            9,00                    9,00
   UKS SP-5 Skarżysko Kamienna                            6,00                    6,00
   UMKS Gracz Starachowice                            6,00                    6,00
 koszykówka Suma                                  84,00                     84,00   
 zapasy wolne  LKS Znicz Chęciny                            5,00                            1,50                          11,00                  17,50
   MKS Czarni Połaniec                            2,00                          14,00                            4,00                  20,00
   Stow. Centrum SiR Staszów                          11,00                            2,00                  13,00
   ULKS Guliwer Kielce                            3,50                            8,00                  11,50
 zapasy wolne Suma   2,00    33,50    1,50    25,00    62,00   
 szachy  IMUKSz Debiut Ostrowiec Św. 6,00 6,00
   KMKSz Victoria Kielce 14,00  13,00 4,00  31,00
   KSz Hetman Ostrowiec Św. 4,00 4,00 3,00 11,00
   LUKKS Kielce 3,00  2,00 5,00
   LUKKS Miedziana Góra 4,00 1,00 5,00
 szachy Suma   22,00    21,00      15,00    58,00   
 piłka wodna  KSZO Ostrowiec Św. 10,91 33,33 8,00 52,24
 piłka wodna Suma   10,91     33,33      8,00    52,24   
 tenis  KS Tęcza-Społem Kielce 12,00 3,00 15,00
   MUKS Gemik Kielce 8,00  15,00 23,00
   nst. Świętokrzyskie 6,00 6,00
 tenis Suma   12,00    14,00    18,00      44,00    
 taekwondo olimpijskie  KS Dragon Starachowice 12,00 12,00
   Ostrowieckie St. Taekw. Olimp. 6,00 3,00 15,00 24,00
   UKS Dollyo Końskie 6,00 6,00
 taekwondo olimpijskie Suma   6,00    15,00      21,00    42,00   
 sumo  ULKS Guliwer Kielce 19,00 6,00 15,00 40,00
 sumo Suma   19,00    6,00      15,00    40,00   
 kolarstwo  KS Olimpijczyk Końskie 4,00 4,00
   MKS Cyclo Korona Kielce 25,00 10,00 35,00
 kolarstwo Suma     4,00    25,00    10,00    39,00   
 piłka siatkowa plażowa M  DMKS Plas Kielce 20,00 20,00
   MKS Czarni Połaniec 16,00 1,00 17,00
   SKS LO Siatkarz Staszów 1,00 1,00
 piłka siatkowa plażowa M Suma   17,00    1,00      20,00    38,00   
 triathlon  TS Akwedukt Kielce 15,00 18,00 1,00 34,00
 triathlon Suma                            15,00                             18,00                                 1,00                     34,00   
 judo mężczyzn  UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.  1,00 3,00 4,00
   UMKS Żak Kielce 7,00 17,00 4,00 28,00
 judo mężczyzn Suma     8,00    17,00    7,00    32,00    
 podnoszenie ciężarów  LKS Gryf Kunów 9,00 14,00 8,00 31,00
 podnoszenie ciężarów Suma     9,00    14,00    8,00    31,00   
 bilard  Nosan Galeria Echo Kielce 4,00 2,00 6,00
   Nosan Kielce 5,00 2,00 7,00
   UKS Miłek Chotel Czerwony 5,00 3,00 8,00
   UKS Przyłogi 3,00 3,00
 bilard Suma     17,00      7,00    24,00   
 tenis stołowy  KS Feniks Jaworznia 4,00 4,00
   KTS Sandomierz 2,00 2 5,00 9,00
   LUKS Radość Porzecze 1,00 1,00 2,00 4,00
   PKS Polonia-Białogon Kielce      3,00   1,00 4,00
   UKS Orlęta Bilcza 1,50 1,50
 tenis stołowy Suma    7,00    4,50    4,00    7,00    22,50   
 zapasy klasyczne  LKS Znicz Chęciny  3,00 3,00
   MKS Czarni Połaniec 8,00 4,00  12,00
   ULKS Guliwer Kielce 3,00 3,00
 zapasy klasyczne Suma   8,00      10,00    18,00   
 akrobatyka  TS Piramida Kielce 11,00 11,00
 akrobatyka Suma   11,00      11,00   
 brydż sportowy  SPS Construction Kielce 7,00 7,00
 brydż sportowy Suma              7,00        7,00   
 jeździectwo  Kielecki Klub Jeździecki  5,00  5,00
 jeździectwo Suma      5,00           5,00   
 karate kyokushin  Klub Karate Morawica 3,00                    3,00
 karate kyokushin Suma           3,00          3,00   
 judo kobiet  UMKS Żak Kielce 3,00                    3,00
 judo kobiet Suma     3,00        3,00   
 piłka siatkowa plażowa K  SL Salos Cortile Kielce  1,00 1,00
 piłka siatkowa plażowa K Suma 1,00    1,00   
 Suma końcowa   690,91    556,00     555,50     643,00    2445,41