Dyscyplina
Nazwa klubu
junior
junior młodszy
młodzieżowiec
młodzik
Suma końcowa
akrobatyka
TS Piramida Kielce
11,00
11,00
akrobatyka Suma
11,00
11,00
badminton
MKS Orlicz Suchedniów
53,00
11,00
36,50
19,50
120,00
UKS Morawica
12,00
12,00
UKS Tęcza Zagnańsk
4,00
4,00
badminton Suma
53,00
11,00
36,50
35,50
136,00
bilard
Nosan Kielce
9,00
4,00
13,00
UKS Miłek Chotel Czerwony
5,00
3,00
8,00
UKS Przyłogi
3,00
3,00
bilard Suma
17,00
7,00
24,00
boks
KKB Rushh Kielce
8,00
40,00
103,00
12,00
163,00
KSZO Ostrowiec Św.
16,00
37,00
44,00
9,00
106,00
KS Skalnik Wiśniówka
4,00
7,00
11,00
4,00
26,00
RMG-Boks Ożarów
13,00
2,00
15,00
SKS Star 1926 Starachowice
12,00
1,00
13,00
BMUKS Ring Busko-Zdrój
8,00
2,00
10,00
KSZO Ostrowiec Św.
8,00
8,00
UKB Fighter Kielce
3,00
3,00
boks Suma
48,00
99,00
158,00
39,00
344,00
brydż sportowy
SPS Construction Kielce
7,00
7,00
brydż sportowy Suma
7,00
7,00
jeździectwo
Kielecki Klub Jeździecki
10,00
5,00
1,00
16,00
jeździectwo Suma
10,00
5,00
1,00
16,00
judo kobiet
UMKS Żak Kielce
3,00
3,00
judo kobiet Suma
3,00
3,00
judo mężczyzn
UMKS Żak Kielce
7,00
17,00
4,00
28,00
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
1,00
3,00
4,00
judo mężczyzn Suma
8,00
17,00
7,00
32,00
karate kyokushin
Klub Karate Morawica
3,00
3,00
karate kyokushin Suma
3,00
3,00
kickboxing
SK Kickboxing Kielce
51,00
51,00
KS Dragon Starachowice
50,00
50,00
UKS Relaks Skarżysko-Kamienna
30,00
2,00
32,00
OKSW Dragon Ostrowiec Św.
10,00
10,00
KS Sparta Dwikozy
8,00
8,00
kickboxing Suma
149,00
2,00
151,00
kolarstwo
MKS Cyclo Korona Kielce
25,00
10,00
35,00
KS Olimpijczyk Końskie
4,00
4,00
kolarstwo Suma
4,00
25,00
10,00
39,00
koszykówka
PSP Oleśnica
15,00
15,00
MKK MDK Kielce
15,00
15,00
AZS UJK Kielce
12,00
12,00
SP-1 Kazimierza Wielka
12,00
12,00
UKS Meteor Wąchock
9,00
9,00
UKS SP-34 Kielce
9,00
9,00
UMKS Gracz Starachowice
6,00
6,00
UKS SP-5 Skarżysko Kamienna
6,00
6,00
koszykówka Suma
84,00
84,00
lekka atletyka
KKL Kielce
12,00
59,00
31,00
102,00
SSR Olimp Strawczyn
12,00
20,50
32,50
UMKS Nadir Jędrzejów
12,00
5,00
17,00
KS Słoneczko Busko-Zdrój
6,00
6,00
12,00
UKS Żaczek Połaniec
11,00
11,00
MUKS Wisła Junior Sandomierz
4,00
6,00
10,00
ULKS Gryf Rytwiany
3,00
6,00
9,00
LZS Sigma OSiR Staszów
7,00
7,00
STS Skarżysko-Kamienna
3,00
3,00
LKB Rudnik
3,00
3,00
lekka atletyka Suma
49,00
59,00
98,50
206,50
łucznictwo
KS Stella Kielce
29,00
16,17
52,00
4,00
101,17
ULKS Włoszczowice
1,00
6,00
7,00
ŁLKS Karima Prząsław
7,00
7,00
ULKS Grot Bodzentyn
3,00
3,00
łucznictwo Suma
29,00
20,17
52,00
17,00
118,17
piłka nożna K
KSP Kielce
18,00
12,00
30,00
UKS Sparta Daleszyce
25,00
25,00
KSZO 1929 Ostrowiec Św.
15,00
15,00
LUKS Wisła Nowy Korczyn
9,00
9,00
Strażak Bidziny
6,00
6,00
UKS Baćkowice
4,00
4,00
piłka nożna K Suma
25,00
18,00
46,00
89,00
piłka nożna M
Korona Kielce SA
55,00
25,00
80,00
KKP Korona Kielce
10,00
26,00
36,00
KKS Juventa Starachowice
18,00
18,00
KSZO 1929 Ostrowiec Św.
15,00
15,00
LKS Orlęta Kielce
12,00
12,00
MKS Neptun Końskie
10,00
10,00
GKS Sitkówka-Nowiny
10,00
10,00
Wisła Sandomierz
8,00
8,00
KS Naprzód Jędrzejów
4,00
4,00
piłka nożna M Suma
65,00
35,00
93,00
193,00
piłka ręczna
KS VIVE Tauron Kielce
57,50
30,00
45,00
132,50
Stow. Korona Handball Kielce
57,50
50,57
24,00
132,07
KSSPR Końskie
20,00
18,00
15,00
53,00
UKS Olimpia Końskie
17,14
18,00
35,14
KS Korab OSiR Staszów
4,29
4,29
SPR Wisła Sandomierz
3,00
3,00
piłka ręczna Suma
135,00
120,00
105,00
360,00
piłka siatkowa
DMKS Plas Kielce
14,00
15,00
29,00
SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
11,00
15,00
26,00
Effector Kielce ŚS SA
20,00
20,00
KS Arena Busko Zdrój
12,00
12,00
SL Salos Cortile Kielce
12,00
12,00
SMS Ostrowiec Świętokrzyski
11,00
11,00
OKS Volley Opatów
9,00
9,00
STS Skarżysko-Kamienna
9,00
9,00
UKS Victoria Włoszczowa
6,00
6,00
piłka siatkowa Suma
20,00
36,00
78,00
134,00
piłka siatkowa plażowa K
SL Salos Cortile Kielce
1,00
1,00
piłka siatkowa plażowa K Suma
1,00
1,00
piłka siatkowa plażowa M
DMKS Plas Kielce
20,00
20,00
MKS Czarni Połaniec
16,00
1,00
17,00
SKS LO Siatkarz Staszów
1,00
1,00
piłka siatkowa plażowa M Suma
17,00
1,00
20,00
38,00
piłka wodna
KSZO Ostrowiec Św.
10,91
33,33
8,00
52,24
piłka wodna Suma
10,91
33,33
8,00
52,24
pływanie
SL Salos Cortile Kielce
42,00
43,00
85,00
KSZO Ostrowiec Św.
5,00
30,50
35,50
SKP Barakuda Starachowice
11,00
11,00
pływanie Suma
47,00
41,50
43,00
131,50
podnoszenie ciężarów
LKS Gryf Kunów
9,00
14,00
8,00
31,00
podnoszenie ciężarów Suma
9,00
14,00
8,00
31,00
strzelectwo sportowe
KS Świt Starachowice
5,00
66,00
70,00
141,00
UMKS Niedźwiadek Staszów
5,00
6,00
11,00
strzelectwo sportowe Suma
10,00
66,00
76,00
152,00
sumo
ULKS Guliwer Kielce
19,00
6,00
15,00
40,00
sumo Suma
19,00
6,00
15,00
40,00
szachy
KMKSz Victoria Kielce
14,00
13,00
4,00
31,00
KSz Hetman Ostrowiec Św.
4,00
4,00
3,00
11,00
IMUKSz Debiut Ostrowiec Św.
6,00
6,00
LUKKS Miedziana Góra
4,00
1,00
0,00
5,00
LUKKS Kielce
3,00
2,00
5,00
szachy Suma
22,00
21,00
15,00
58,00
taekwondo olimpijskie
Ostrowieckie St. Taekw. Olimp.
6,00
3,00
15,00
24,00
KS Dragon Starachowice
12,00
12,00
UKS Dollyo Końskie
6,00
6,00
taekwondo olimpijskie Suma
6,00
15,00
21,00
42,00
tenis
MUKS Gemik Kielce
8,00
15,00
23,00
KS Tęcza-Społem Kielce
12,00
3,00
15,00
nst. Świętokrzyskie
6,00
6,00
tenis Suma
12,00
14,00
18,00
44,00
tenis stołowy
KTS Sandomierz
2,00
2,00
5,00
9,00
KS Feniks Jaworznia
4,00
4,00
PKS Polonia-Białogon Kielce
3,00
1,00
4,00
LUKS Radość Porzecze
1,00
1,00
2,00
4,00
UKS Orlęta Bilcza
1,50
1,50
tenis stołowy Suma
7,00
4,50
4,00
7,00
22,50
triathlon
TS Akwedukt Kielce
15,00
18,00
1,00
34,00
triathlon Suma
15,00
18,00
1,00
34,00
zapasy klasyczne
MKS Czarni Połaniec
8,00
4,00
12,00
ULKS Guliwer Kielce
3,00
3,00
LKS Znicz Chęciny
3,00
3,00
zapasy klasyczne Suma
8,00
10,00
18,00
zapasy kobiet
LKS Znicz Chęciny
29,00
2,00
77,50
16,00
124,50
MKS Czarni Połaniec
9,00
15,00
4,00
28,00
ULKS Guliwer Kielce
3,00
3,00
zapasy kobiet Suma
29,00
11,00
92,50
23,00
155,50
zapasy wolne
MKS Czarni Połaniec
2,00
18,50
4,00
24,50
LKS Znicz Chęciny
5,00
1,50
11,00
17,50
Stow. Centrum SiR Staszów
11,00
2,00
13,00
ULKS Guliwer Kielce
3,50
8,00
11,50
zapasy wolne Suma
2,00
38,00
1,50
25,00
66,50
żeglarstwo
UKS Zalew Kielce
0,00
6,00
5,00
11,00
żeglarstwo Suma
0,00
6,00
5,00
11,00
Suma końcowa
 
720,91
679,50
586,50
861,00
2847,91