LpKadra/DyscyplinaTermin akcjiMiejsce akcjiIlość zawodników + trenerzyTrener koordynator
1KWM - Judo10 - 17.02.2018Muszyna4 + 1Artur Karyś
2KWJM - Triathlon10 - 18.02.2018Szklarska Poręba2 + 1Grzegorz Kożuchowski
3KWM - Triathlon10 - 18.02.2018Szklarska Poręba2 + 1Grzegorz Kożuchowski
4KWM - Sumo10 - 18.02.2018Borowice13 + 1Karol Kucharczyk
5KWM - Piłka ręczna K.11 - 17.02.2018Nowiny27 + 1Justyna Lazar
6KWJM - Zapasy kobiet12 - 20.02.2018Świeradów Zdrój3 + 1Tadeusz Szkwarek
7KWJM - Zapasy styl wolny12 - 20.02.2018Świeradów Zdrój3 + 1Tadeusz Szkwarek
8KWJ - Zapasy kobiet12 - 20.02.2018Świeradów Zdrój2 + 1Tadeusz Szkwarek
9KWJ - Zapasy styl wolny12 - 20.02.2018Świeradów Zdrój4+ 1Tadeusz Szkwarek
10KWMŁD - Zapasy kobiet12 - 20.02.2018Świeradów Zdrój2 + 1Tadeusz Szkwarek
11KWMŁD - Zapasy styl wolny12 - 20.02.2018Świeradów Zdrój2 + 1Tadeusz Szkwarek
12KWM - Badminton12 - 16.02.2018Suchedniów12 + 1Stefan Pawlukiewicz
13KWJM - Badminton12 - 16.02.2018Suchedniów3 + 1Stefan Pawlukiewicz
14KWMŁD - Badminton12 - 16.02.2018Suchedniów3 + 1Stefan Pawlukiewicz
15KWM - Łucznictwo12 - 24.02.2018Kielce8 + 1Arkadiusz Ponikowski
16KWM - Łucznictwo12 - 24.02.2018Kielce5 + 1Arkadiusz Ponikowski
17KWM - Łucznictwo12 - 24.02.2018Kielce3 + 1Arkadiusz Ponikowski
18KWM - Łucznictwo12 - 24.02.2018Kielce3 + 1Arkadiusz Ponikowski
19KWM - Piłka nożna K.19 - 23.02.2018Mąchocice Kapitulne11 + 2Jarosław Jałocha
20KWM - Strzelectwo sportowe9 - 11.03.2018Starachowice8 + 1Małgorzata Wadowska
21KWJM - Strzelectwo sportowe9 - 11.03.2018Starachowice4 + 1Małgorzata Wadowska
22KWJM - Zapasy kobiet11 - 16.03.2018Krasnystaw1 + 3Władysław Olejnik
23KWM - Strzelectwo sportowe16 - 18.03.2018Siedlce4 + 1Małgorzata Wadowska
24KWM - Taekwondo16 - 17.03.2018Ostrowiec Św.10 + 2Wioletta Walerowicz
25KWJM - Taekwondo16 - 17.03.2018Ostrowiec Św.3 + 1Wioletta Walerowicz
26KWJ - Taekwondo16 - 17.03.2018Ostrowiec Św.2 + 1Wioletta Walerowicz
27KWM - Jeździectwo4 - 8.04.2018Leszno1 + 1Oskar Szrajer
28KWJM - Jeździetwo5 - 8.04.2018Leszno2 + 1Oskar Szrajer
29KWJM - Taekwondo6 - 7.04.2018Bydgoszcz3 + 1Wioletta Walerowicz
30KWM - Tenis stołowy7 - 8.04.2018Kielce10 + 1Małgorzata Wróblewska
31KWJM - Łucznictwo6 - 8.04.2018Prudnik4 + 1Arkadiusz Ponikowski
32KWJ - Taekwondo13 - 14.04.2018Ostrowiec Św/ Legionowo2 + 1Wioletta Walerowicz
33KWJM - Taekwondo13 - 14.04.2018Ostrowiec Św/ Legionowo3 + 1Wioletta Walerowicz
34KWJ - Łucznictwo13 - 15.04.2018Prudnik/ Pokrzywna3 + 1Arkadiusz Ponikowski
35KWMŁD - Łucznictwo13 - 15.04.2018Prudnik/ Pokrzywna3 + 1Arkadiusz Ponikowski
36KWM - Kickboxing20 - 22.04.2018Skarżysko Kam.6 + 1
37KWJ - Tenis stołowy20 - 22.04.2018Kielce1 + 1Małgorzata Wróblewska
38KWMŁD - Tenis stołowy20 - 22.04.2018Kielce2 + 1Małgorzata Wróblewska
39KWJ - Badminton20 - 22.04.2018Kępno2 + 1
40KWMŁD - Badminton20 - 22.04.2018Kępno3 + 1
41KWJM - Jeździectwo24 - 28.04.2018Kielce1 + 1Oskar Szrajer
42KWM - Jeździectwo25 - 28.04.2018Kielce6 + 1Oskar Szrajer
43KWM - Badminton27 -29.04.2018Żyraków5 + 1
44KWM - Bilard27 -29.04.2018Kielce4 + 1Marek Karlikowski
45KWM - Pływanie28.04 - 4.05.2018Ostrowiec Św.14 + 2
46KWM - Lekka atletyka28.04 - 6.05.2018Wisła24 + 2
47KWJ - Triathlon29.04 - 6.05.2018Kielce1 + 1Grzegorz Kożuchowski
48KWM - Tenis29.04 - 3.05.2018Kielce7 + 1Grzegorz Lelonek
49KWJM - Tenis4 - 7.05.2018Zabrze2 + 1Grzegorz Lelonek
50KWMŁD - Łucznictwo4 - 6.05.2018Żywiec3 + 1Arkadiusz Ponikowski
51KWJ - Łucznictwo5 - 6.05.2018Żywiec3 + 1Arkadiusz Ponikowski
52KWM - Sumo10 - 13.05.2018Nowiny13 + 1Karol Kucharczyk
53KWM - Strzelectwo11 - 13.05.2018Starachowice8 + 2Małgorzata Wadowska
54KWM - Koszykówka K12 - 13.05.2018Rudki18 + 2
55KWJM - Żeglarstwo16 - 20.05.2018Krynica Morska2 + 1Andrzej Kosmala
56KWM - Kickboxing18 - 20.05.2018Skarżysko Kam.6 + 1
57KWM - P. siatkowa K 18 - 20.05.2018Ostrowiec Św.12 + 1
58KWJM - Boks19 - 26.05.2018Ostrowiec Św.6 + 1
59KWJ - Boks19 - 26.05.2018Ostrowiec Św.6 + 1
60KWM - Judo20 - 22.05.2018Bielsko Biała5 + 1
61KWJM - Judo20 - 23.05.2018Bielsko Biała1 + 1
62KWJ - Judo20 - 23.05.2018Bielsko Biała1 + 1
63KWJ - Jeździectwo21 - 26.05.2018Kielce1 + 1Oskar Szrajer
64KWJM - Jeździectwo22 - 26.05.2018Kielce2 + 1Oskar Szrajer
65KWM - Jeździectwo22 - 26.05.2018Kielce6 + 1Oskar Szrajer
66KWM -P. ręczna M.25 - 27.05.2018Kielce21 + 2Rafał Bernacki
67KWJM - Jeździectwo30.05 - 1.06.2018Kielce2 + 1Oskar Szrajer
68KWM - Podnoszenie ciężarów30.05 - 1.06.2018Kunów6 + 1Stanisław Pożoga
69KWM - Podnoszenie ciężarów30.05 - 1.06.2018Kunów3 + 1Stanisław Pożoga
70KWJM - Strzelectwo31.05 - 3.06.2018Starachowice4 + 1Oskar Szrajer
71KWM - Jeździectwo1 - 3.06.2018Kielce6 + 1Oskar Szrajer
72KWMŁD - Łucznictwo1 - 3.06.2018Dobrcz3 + 1Arkadiusz Ponikowski
73KWMŁD - Boks1 - 8.06.2018Kielce8 + 1
74KWJM - Zapasy K.10 - 22.06.2018Karlino1 + 3
75KWM - Strzelectwo14 - 17.06.2018Starachowice10 + 2Małgorzata Wadowska
76KWJM - Tenis18 - 22.06.2018Kielce2 + 1Grzegorz Lelonek
77KWJ - Tenis18 - 22.06.2018Kielce2 + 1Grzegorz Lelonek
78KWM - Podnoszenie ciężarów21 - 27.06.2018Kunów6 + 1Stanisław Pożoga
79KWM - Podnoszenie ciężarów21 - 27.06.2018Kunów2 + 1Stanisław Pożoga
80KWM - Jeździectwo21 - 23.06.2018Kielce6 + 1Oskar Szrajer
81KWM - Żeglarstwo25.06 - 11.07.2018Puck6 + 1Andrzej Kosmala
82KWM - P. Siatkowa K25.06 - 6.07.2018Busko Zdrój15 + 2
83KWM - P. Siatkowa M25.06 - 6.07.2018Busko Zdrój15 + 1Dorota Nowak
84KWM - P. Nożna M27.06 - 1.07.2018Kielce18 + 2
85KWM - Koszykówka K27.06 - 4.07.2018Kołobrzeg16 + 2
86KWM - Kolarstwo27.06 - 7.07.2018Kielce/ Mąchocice8 + 1Ryszard Kwaśniewski
87KWJM - Żeglarstwo28.06 - 8.07.2018Puck2 + 1Andrzej Kosmala
88KWM - Tenis stołowy1 - 9.07.2018Kraków7 + 2Małgorzata Wróblewska
89KWJ - Tenis stołowy1 - 10.07.2018Kraków3 + 1Małgorzata Wróblewska
90KWMŁD - Tenis stołowy1 - 10.07.2018Kraków3 + 1Małgorzata Wróblewska
91KWJM - Jeździectwo1 - 9.07.2018Kielce2 + 1Oskar Szrajer
92KWM - Jeździectwo1 - 12.07.2018Kielce6 + 1Oskar Szrajer
93KWJM - Zapasy K4 - 14.07.2018Zakopane3 + 1Wiktor Skrobacz
94KWJM - Zapasy st. wolny4 - 14.07.2018Zakopane3 + 1Wiktor Skrobacz
95KWJ - Zapasy K4 - 14.07.2018Zakopane2 + 1Wiktor Skrobacz
96KWJ - Zapasy st. wolny4 - 14.07.2018Zakopane2 + 1Wiktor Skrobacz
97KWMŁD - Zapasy K4 - 14.07.2018Zakopane3 + 1Wiktor Skrobacz
98KWMŁD - Zapasy st. wolny4 - 14.07.2018Zakopane3 + 1Wiktor Skrobacz
99KWJM - Łucznictwo6 - 17.07.2018Dąbrowa Tarnowska6 + 1Arkadiusz Ponikowski
100KWJ - Łucznictwo6 - 17.07.2018Dąbrowa Tarnowska3 + 1Arkadiusz Ponikowski
101KWMŁD - Łucznictwo6 - 17.07.2018Dąbrowa Tarnowska3 + 1Arkadiusz Ponikowski