Koleżanki i Koledzy

Pragnę poinformować, że Zarząd Świętokrzyskiej Federacji Sportu w Kielcach,  w związku ze stanem epidemii oraz dbałością o zdrowie nas wszystkich, podjął uchwałę odwołującą zaplanowany na dzień 22 kwietnia 2020 r. Walny Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy ŚwFS. W chwili obecnej  nie jesteśmy też niestety w stanie podać nowej daty i formy Zjazdu z wiadomych względów. Jednak jeżeli  tylko  wystąpią takie możliwości jak najszybciej podejmiemy działania w celu ustalenia nowego terminu spotkania. Pragnę  również poinformować, że  jestem  na  bieżąco  w kontakcie z Ministerstwem Sportu w sprawie działań Federacji, jak również zmian jakie  niesie  za sobą  obecna sytuacja  i podejmowane  przez nasz Rząd zmiany w prawie. Przed Świętami pozwoliłem sobie wysłać do Was informacje o szansach  na wsparcie finansowe  o jakie  mogą ubiegać się Stowarzyszenia i mam nadzieję, że część  będzie mogła skorzystać z tej pomocy do czego zachęcam. Czekamy  również  na  informacje z Urzędu Marszałkowskiego dotyczące rozstrzygnięć i przewidzianych działań w zakresie realizacji umów. Jak tylko  będziemy posiadali konkrety opublikujemy je na naszej stronie i poinformujemy Was drogą elektroniczną.

Życząc zdrowia pozdrawiam serdecznie

W imieniu Zarządu ŚwFS

Wiceprezes

Grzegorz Kędzierski

PS

Poniżej treść uchwały Zarządu

UCHWAŁA NR 4/2020 Zarządu Świętokrzyskiej Federacji Sportu z dnia 16.04.2020 r. w sprawie odwołania Walnego Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego Delegatów.

Zarząd Świętokrzyskiej Federacji Sportu w Kielcach w związku z ogłoszonym stanem epidemii, ale głównie z dbałości o zdrowie i życie  uczestników oraz gości postanawia odwołać zaplanowany na dzień 22 kwietnia 2020 r. Walny Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy Delegatów Świętokrzyskiej Federacji Sportu w Kielcach. Informacje o nowym terminie przekażemy (minimum 30 dni przed planowaną nową datą) po ewentualnych zmianach wprowadzonych przez Rząd RP lub ustaleniu możliwości przeprowadzenia ich w formie elektronicznej.

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnego komentarza.

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie upubliczniony. Pozostanie on tylko do wiadomości Świętokrzyskiej Federacji Sportu.