Miło nam poinformować że w dniu 9 czerwca została podpisana Umowa z Urzędem Marszałkowskim na realizację szkolenia w 2020 roku.

Cieszy nas fakt, że mimo COVID 19  wsparcie z Urzędu Marszałkowskiego jest zgodne z naszym zapotrzebowaniem i takie same ustalenia mamy

z Ministerstwem Sportu. Efektem tych wielu spotkań i rozmów będą umowy, które pozwolą nam w pełni zrealizować złożone przez Was plany szkoleń i imprez. Oczywiście mamy świadomość, że będzie to bardzo trudny okres pod względem organizacyjno – logistycznym, ale jestem przekonany, że wspólnie uda nam się przezwyciężyć wszelki problemy wywołane przez koronawirusa.

Jednocześnie bardzo dziękuję za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość, ale jak doskonale wiemy wszyscy czekaliśmy na to jak będzie się rozwijała sytuacja epidemiologiczna, co skutkowało odpowiednimi decyzjami władz RP, bez których nie mogliśmy podejmować żadnych działań. 

Dzisiaj już realizujemy nowe zadania szkoleniowe oraz rozliczamy zaległości i będziemy robili wszystko aby nadążyć za Waszymi działaniami, które ruszyły ze zdwojoną siłą. Jestem jednak przekonany, że uda nam się wszystko sprawnie  przeprowadzić dbając jednocześnie o przestrzeganie wszelkiego rodzaju zaleceń sanitarnych wydanych przez Rząd RP oraz poszczególnych związków sportowych.

Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań lub pomocy prosimy o kontakt telefoniczny.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na imprezach sportowych

wiceprezes

Świętokrzyskiej Federacji Sportu

Grzegorz Kędzierski

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnego komentarza.

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie upubliczniony. Pozostanie on tylko do wiadomości Świętokrzyskiej Federacji Sportu.