Koleżanki i Koledzy ,
W dniu 7 lipca odbyło się spotkanie Departamentu Edukacji, Sportu i Turystki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego z Świętokrzyską Federacją Sportu.
W spotkaniu uczestniczył wiceprezes Federacji Grzegorz Kędzierski , Dyrektor biura Federacji Sławomir Kołodziej, p. Piotr Kisiel – zastępca Dyrektora Departamentu oraz Leszek Wnętrzak  i Agnieszka Piwnik – Piecyk z Oddziału Sportu i Turystki.
Tematem  była realizacja szkolenia młodzieży i zadań po „odmrożeniu sportu” w naszym województwie przez poszczególne Okręgowe Związki Sportowe.
Rozmawiano również o przyszłości sportu w  oraz działaniach jakie mogą być realizowane w kolejnych latach przez Federację i Urząd Marszałkowski.
Jednym z  punktów była sprawa dotycząca możliwości podpisania długoletniej umowy na finansowanie szkolenia, co jak wiemy może pozwolić lepiej planować system przygotowań zawodników bez zbędnych przerw i prowadzić akcje od 1 stycznia do 30 grudnia każdego roku ( czyli bez przerwy ).
W przyszłości,  po analizie jaką ma przeprowadzić Federacja i Okręgi, planowane się kolejne spotkania o których wynikach będziemy Was na bieżąco informować.
Pozdrawiam serdecznie
wiceprezes
Świętokrzyskiej Federacji Sportu
Grzegorz Kędzierski

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnego komentarza.

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie upubliczniony. Pozostanie on tylko do wiadomości Świętokrzyskiej Federacji Sportu.