Dyscyplina Nazwa klubu młodzik junior młodszy  junior młodzieżowiec Suma końcowa
akrobatyka TS Piramida Kielce 1 18 19
akrobatyka Suma 1 18 19
badminton MKS Orlicz Suchedniów 18,5 6 21 69 114,5
niestowarzyszony 7,5 7,5
UKS Tęcza Zagnańsk 1 1
badminton Suma 27 6 21 69 123
bilard Świętokrzyskie SS Kielce 1 24 25
UKS Miłek Wiślica 3 18 21
UKS Miłek Chotel Czerwony 5 5
UKS Kostomłoty 3 2 5
bilard Suma 7 49 56
boks KSZO Ostrowiec Św. 3 25 47 60,5 135,5
KKB Rushh Kielce 4 16 8 52 80
KS Skalnik Wiśniówka 7 12 8,5 27,5
SKB Skarżysko Kamienna 7 11 18
SKS Star 1926 Starachowice 3 10 13
UKB Fighter Kielce 11 11
SKB Akademia Holistyczna Skarżysko 4 4
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4 4
KSZO Ostrowiec Św. 4 4
BMUKS Ring Busko-Zdrój 2 2
boks Suma 10 69 77 143 299
jeździectwo Kielecki Klub Jeździecki 3 3 6
KKJ Kielce 1 1
jeździectwo Suma 1 3 3 7
judo mężczyzn UMKS Żak Kielce 7 10 17
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 2 1 3
judo mężczyzn Suma 9 1 10 20
karate kyokushin Konecki Klub Karate Kyokushin 4 4
Sandomierski Klub Karate 2 2
Klub Karate Morawica 2 2
karate kyokushin Suma 8 8
kickboxing KS Dragon Starachowice 29 29
SK Kickboxing Kielce 8 8
UKS Relaks Skarżysko-Kamienna 3 3
kickboxing Suma 3 37 40
kolarstwo MKS Cyclo Korona Kielce 35 4 39
SZKK Domin Sport Włoszczowa 8 8
kolarstwo Suma 35 4 8 47
lekka atletyka KKL Kielce 39 28 7 91 165
SSR Olimp Strawczyn 18 8 6 32
UMKS Nadir Jędrzejów 13 19 32
MUKS Wisła Junior Sandomierz 3 16 19
UKS Żaczek Połaniec 13 13
KS Słoneczko Busko-Zdrój 9 3 12
ULKS Gryf Rytwiany 5 5
KLKS Juventa-Kobex Starachowice 5 5
LZS Sigma OSiR Staszów 5 5
UKS Czwórka Ostrowiec Św. 4 4
LKB Rudnik 4 4
STS Skarżysko-Kamienna 3 3
lekka atletyka Suma 121 71 16 91 299
łucznictwo KS Stella Kielce 13,5 6,99 33 76 129,49
ULKS Włoszczowice 8 3,01 11,01
łucznictwo Suma 21,5 10 33 76 140,5
piłka nożna K Kobiece St. Piłkarskie Kielce 12 16,68 28,68
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 15 15
Stow. LGD Cicha Sława Skarżysko Kam. 0 0
piłka nożna K Suma 27 16,68 43,68
piłka nożna M Korona Kielce SA 70 43,45 113,45
KKP Korona Kielce 30 10 40
KKS Juventa Starachowice 8 23,96 31,96
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świ. 7 7
LKS Orlęta Kielce 6 6
MKS Czarni Połaniec 5 5
KS Victoria 2018 Skalbmierz 4 4
piłka nożna M  Suma 60 103,96 43,45 207,41
piłka ręczna K Stow. Korona Handball Kielce 72,75 18,43 40,3 131,48
UKS Olimpia Końskie 23,25 3,35 26,6
UMKS Żak Kielce 6 6
piłka ręczna K Suma 102 21,78 40,3 164,08
piłka ręczna M KS PGE VIVE Kielce 21 73,14 48,64 142,78
KSSPR Końskie 18 2,81 20 40,81
SPR Wisła Sandomierz 15 18,33 33,33
KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 2,81 8,81
MSS Masłów 3 3
KS Arena Busko Zdrój 2,81 2,81
piłka ręczna M Suma 63 99,9 68,64 231,54
piłka siatkowa K KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 20
SL Salos Cortile Kielce 13,5 13,5
MUKS Piątka Sandomierz 5 5
Salos Kielce 2,5 2,5
piłka siatkowa K Suma 41 41
piłka siatkowa M Świętokrzyska Siatkówka SA Kielce 11 38,07 49,07
DMKS Plas Kielce 11 11
piłka siatkowa M Suma 22 38,07 60,07
piłka siatkowa plażowa K SL Salos Cortile Kielce 9 9
piłka siatkowa plażowa K Suma 9 9
piłka siatkowa plażowa M MKS Czarni Połaniec 15 2 17
STS Skarżysko Kamienna 2 2
piłka siatkowa plażowa M Suma 15 4 19
piłka wodna KSZO Ostrowiec Św. 15 9,22 22,86 47,08
piłka wodna Suma 15 9,22 22,86 47,08
pływanie SL Salos Cortile Kielce 85 85
KSZO Ostrowiec Św. 36,5 36,5
Starachowicki Klub Pływacki BA 15,25 0 15,25
SKP Barakuda Starachowice 4 4
pływanie Suma 51,75 4 85 140,75
podnoszenie ciężarów LKS Gryf Kunów 3 2 21 26
podnoszenie ciężarów Suma 3 2 21 26
strzelectwo sportowe KS Świt Starachowice 10 15 70 95
UMKS Niedźwiadek Staszów 3 3
strzelectwo sportowe Suma 13 15 70 98
sumo ULKS Guliwer Kielce 9 1 5 15
sumo Suma 9 1 5 15
szachy KMKSz Victoria Kielce 33 12 45
IMUKSz Debiut Ostrowiec Św. 2 6 8
LUKKS Kielce 3 3
KLIM UKSz Gambit Starachowice 2 2
KSz Hetman Ostrowiec Św. 1 1 2
szachy Suma 5 42 13 60
taekwondo olimpijskie Ostrowieckie St. Taekw. Olimp. 7 16 11 34
KS Dragon Starachowice 5 12 17
taekwondo olimpijskie Suma 7 21 23 51
tenis KS Tęcza-Społem Kielce 6 6
KS Wschodnia Kielce 6 6
MUKS Gemik Kielce 0 0
tenis Suma 12 0 12
tenis stołowy LUKS Radość Porzecze 7 6 6 2,66 21,66
KS Feniks Jaworznia 3 8 7,34 18,34
PKS Polonia-Białogon Kielce 8 8
KTS Sandomierz 4 3 7
STS Orlicz 1924 Suchedniów 5,5 5,5
UKS Orlęta Bilcza 3 3
tenis stołowy Suma 7 12 23,5 21 63,5
triathlon TS Akwedukt Kielce 6 17,25 9 32,25
triathlon Suma 6 17,25 9 32,25
zapasy klasyczne ULKS Guliwer Kielce 11 11
MKS Czarni Połaniec 2 2
Stow.CSiR Staszów 2 2
zapasy klasyczne Suma 15 15
zapasy kobiet LKS Znicz Chęciny 2 14 16 38,5 70,5
MKS Czarni Połaniec 8 16 10 34
ULKS Guliwer Kielce 4 4
zapasy kobiet Suma 14 30 16 48,5 108,5
zapasy wolne MKS Czarni Połaniec 9 2 29,5 40,5
Stow. Centrum SiR Staszów 2 5 7 4,5 18,5
ULKS Guliwer Kielce 8 3 11
LKS Znicz Chęciny 2,5 2,5
zapasy wolne Suma 21,5 10 36,5 4,5 72,5
żeglarstwo UKS Zalew Kielce 6 16 22
żeglarstwo Suma 6 16 22
Suma końcowa 641 763,54 564,32 629 2597,86